شما اینجا هستید

حمله به اردوگاه رفح در فلسطین صدای جهانیان را هم در آورد.

خبر های منتشر شده از فلسطین و اردوگاه رفح حاکی از آن است که رژیم کودک کش غاصب صهیونیستی حدی برای جنایتش قائل نیست.

حمله به اردوگاه آوارگان در رفح صدای کسانی را که تا حالا جنایت های رژیم صهیونیستی را نمی‌خواستند ببینند را درآورد به طوری که رئیس شورای اروپا شارل میشل با اشاره به ضرورت برقراری آتش بس فوری در نوار غزه گفت: من خواهان ر


عایت قوانین بین المللی و حقوق بشردوستانه بین المللی هستم و من به اسرائیل یادآوری می‌کنم که موافقتنامه مشارکت اتحادیه اروپا و اسرائیل باید بر اساس احترام به حقوق بشر و قوانین بین‌المللی ادامه یابد.

نماینده دائم فرانسه در سازمان ملل نیکلاس دو ریویر هم از انفعال شورای امنیت درباره جنگ در غزه انتقاد کرد و گفت که «شورای امنیت باید فراتر از حرف برود و برای پایان دادن به جنگ در غزه اقدام عملی کند.

جدای از سیاستمداران جهان ، مردم در نقاط مختلف دنیا هم به جنایت های رژیم صهیونیستی در رفح واکنش نشان دادند،در ایران هم از هنرمندان ، سیاسیون و مردم از هر قشری این جنایت ها محکوم کرده و به شدت واکنش نشان دادند.

در حالی که مردم دنیا جنایت های رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم می‌کنند اما حکام عرب که همیشه نژاد عربی خود را به رخ جهانیان می‌کشد در سکوت مطلق بوده و حتی این جنایت ها را در لفظ محکوم نمی‌کنند.

جهان اسلام در تمام تاریخ خود به صبوری و دفاع از حق مظلوم معروف بوده اما در این واقعه صبوری و سکوت بیش از حد حاکمان کشور های مسلمان جای تعجب دارد چرا که کودکان تازه متولد شده و زنان باردار هم به خون خود می‌غلتند.

فعالان فضای مجازی هم با نشان دادن واکنش‌های مختلف جنایت های رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

پایگاه خبری تحلیلی شیز خبر به جهت دردناک بودن صحنه‌ها از انتشار تصاویر خودداری می‌کند.
انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, ایران, بین الملل, تیتریک, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد