شما اینجا هستید

    اجتماعی » حمله ترکیبی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

عملیات انتقام و شکست رژیم سفاک صهیونیستی با اسم وعده صادق و با رمز یا رسول الله

وعده صادق محقق شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات اخیر رژیم شیطان صفت صهیونیستی در به شهادت رساندن مستشاران ایرانی در ساختمان کنسولگری ایران در سوریه دست به عملیات پر افتخار موشکی و پهبادی زده و هیمنه رژیم آتش افروز صهیونیستی را درهم شکستند.

این عملیات پر افتخار بر عهده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با پشتیبانی ارتش غیور و وزارت دفاع قرار داشت،عملیات ترکیبی با شلیک پهباد ها و موشک های ساخت جوانان پرصلابت ایرانی انجام شده و آبرو و عزت دوباره ای به پرچم پر افتخار ایران بخشیدند.

عملیات با فرماندهی سردار محمد علی حاجی زاده و نظارت مستقیم سرلشگر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انجام پذیرفت.

عملیات انتقام و شکست رژیم سفاک صهیونیستی با اسم وعده صادق و با رمز یا رسول الله آغاز و با نابودی اهداف از پیش تعیین شده پایان یافت.

سرلشگر باقری:این عملیات در جهت دفاع از حق و آبروی کشور ایران انجام پذیرفت و با تنبیه رژیم غاصب صهیونیستی پایان یافت ، بدیهی است در صورت اقدام مقابل توسط آن رژیم جنایتکار و حامیانش سربازان حضرت ولی عصر (عج) آمادگی دفاع و عملیات مشابه عملیات فعلی منتهی با گستردگی بیشتر از این عملیات دارند.

با انجام این عملیات مردم مظلوم غزه و مسلمانان و انسان های آزادیخواه جهان در جای جای این کره خاکی ابراز خوشحالی کرده و از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، کشور عزیزمان ایران و مسئولان مربوطه تشکر کرده و خواهان حمایت های بیشتر از مردم مظلوم فلسطین علی الخصوص  مردم غزه شدند.با وجود این عملیات گروهای مختلف جبهه مقاومت در عراق ، سوریه ، لبنان ، یمن  و خود مقاومت فلسطین عملیات هایی آغاز و اهدافی را نابود کردند.

نکته قابل توجه عملیات سپاه پاسداران عملکرد ضعیف سامانه های پدافندی گنبد آهنین و دیگر سامانه های دفاعی رژیم وحشی صهیونیستی بود.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, ایران, بین الملل, تیتریک, سبک زندگی, سیاسی, سیاسی, شهرستان, عکس, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد