شما اینجا هستید

    اجتماعی » ستاد یادواره شهداء و راهیان نور تکاب

اولین جلسه مقدماتی دومین کنگره سرداران و ۱۲هزار شهید استان آذربایجان غربی و گرامیداشت ۴۵۳ شهید تکاب با عنوان ستاد یادواره شهدا شهرستان برگزارشد.

اولین جلسه مقدماتی دومین کنگره سرداران و ۱۲هزار شهید استان آذربایجان غربی و گرامیداشت ۴۵۳ شهید تکاب با عنوان ستاد یادواره شهدا شهرستان روز شنبه به ریاست فرماندار و باحضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، امام جمعه و جمعی از مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی برگزارشد.

در این جلسه برنامه ها و اقدامات اولیه و مقدماتی برای برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان، برگزاری یادواره بزرگ شهدا شهرستان و یادواره های محلی و آیین های گرامیداشت شهدای اقشار مختلف در سال ۱۴۰۳ مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین امروز جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور تکاب نیز برگزار شد و تمهیدات لازم برای اعزام این کاروان ها به مناطق عملیاتی غرب کشور اتخاذ گردید.

در این جلسه جهت برگزاری مراسم های حماسه سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر هم برنامه ریزی شد.

فرماندار شهرستان گفت:امروزه نشان دادن راه شهداء از هرچیزی واجب است چرا که جوانان باید بدانند برای رسیدن به این نقطه از نظام هستی توسط جمهوری اسلامی چه ها کشیده ایم.

وی افزود:ادارات دخیل در امر یادواره شهداء تمام تلاش خود را جهت نشان دادن جلوه ویژه ای از شهداء شهرستان تکاب از خود نشان دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب هم گفت : شهداء شهرستان تکاب در یادواره های بزرگ مظلوم واقع شده اند چرا که در زمان جنگ تحمیلی و مبارزه با عوامل ضد انقلاب جان بر کفان شهرستان تکاب حماسه های بزرگی آفریده اند که بازگو نشده ودر دل تاریخ جا مانده است .

وی افزود : تمام تلاش ها باید برای بزرگداشت این شهداء بکار گرفته شود،وی در ادامه در خصوص نحوه اجرای برنامه ها توضیحاتی ارائه داد.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, تیتریک, سیاسی, شهرستان, عکس, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد