شما اینجا هستید

    اجتماعی » فاصله انداختن بین غیرت ایرانی و نجابت بانوان

نقشه اصلی دشمن فاصله انداختن بین غیرت ایرانی و نجابت بانوان و حجاب آنان است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شیز خبر اجتماع بانوان و دختران حامی حجاب و عفاف به مناسبت دهه کرامت در شهرستان تکاب برگزار شد.

سرهنگ صیاد کرامتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در این اجتماع بانوان و دختران گفت: نقشه اصلی دشمن فاصله انداختن بین غیرت ایرانی و نجابت بانوان و حجاب آنان است ، حجب و حیای دختران و زنان کشورمان دشمنان را به خشم آورده است و دشمنان ایران اسلامی امروزه در کشور ما به دنبال ایجاد شکاف بین حیا ، غیرت و عفاف هستند.

وی گفت: دشمن برای زدودن حیا و عفت و پاکدامنی مسئله آزادی زنان از نوع بی بند و باریش را بخورد جوانان میدهند ، لذا باید هوشیار بود که این عفت و غیرت ایرانی خود را با پیوستن به بی حیایی و بدحجابی غربی از دست ندهیم.

فرمانده سپاه تکاب افزود: دختران و بانوان عفیفه این مرز و بوم همانهایی هستند که پدران و برادران و همسران خود را تقدیم حفظ نوامیس خود و عزت و اقتدار ایران اسلامی نمودند و این روحیه خلل ناپذیر آنان امروز آماج تهاجمات فرهنگ برهنگی غربی شده و می خواهند از این دریچه جامعه ما را بسوی انحطاط سوق دهند.

کرامتی بیان داشت: دشمن با ترویج رذایل اخلاقی و بدحجابی می خواهد بانوان عفیفه ایران اسلامی را بسوی فرهنگ غلط خویش سوق داده و عفت و غیرت آنان را نشانه رود .

وی گفت: رعایت حجاب و عفت در بانوان در حقیقت تیر خلاصی بر نقشه شوم غربی ها خواهد بود و این امر یعنی حفظ حجاب جدای از اینکه در سفارشات خداوند و ائمه اطهار آمده است در روحیه انسان اثرگذار است و امروزه روانشناسان هم بر این امر اذعان دارند. ما امروزه مشاهده می کنیم در جوامع غربی بانوان گرایش به حجاب دارند اما دشمنان آن چنان نمایش می دهند که مردم جامعه ما به دلیل داشتن حجاب منزوی شده اند در حالی که چنین چیزی واقهیت ندارد و تنها برای به انحراف کشیدن جامعه ما این حرف ها را می زنند.

در پایان این مراسم از نفرات فعال و برتر در حوزه های مختلف که تاثیر گذار در حفظ حجاب و پو شش اسلامی هستند تجلیل بعمل آمد و در مدح حضرت معصومه (س) برنامه هایی اجرا شد.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, تیتریک, سبک زندگی, عکس, فرهنگی, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد