شما اینجا هستید

سرهنگ صیاد کرامتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب به همراه جمعی از پرسنل ناحیه با حضور در روستاهای بدرلو ، ساریجالو ، چهارطاق و قلعه جوق ضمن دیدار و گفتگو با معلمان پر تلاش این روستاها از زحمات آنان تجلیل نمود.

دیدار و تجلیل از معلمان پر تلاش روستایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شیز خبر ، به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب بمناسبت هفته معلم از معلمین پر تلاش روستاهای بدرلو ، ساریجالو ، چهارطاق و قلعه جوق تجلیل شد.

سرهنگ صیاد کرامتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب به همراه جمعی از پرسنل ناحیه با حضور در روستاهای بدرلو ، ساریجالو ، چهارطاق و قلعه جوق ضمن دیدار و گفتگو با معلمان پر تلاش این روستاها از زحمات آنان تجلیل نمود.

کرامتی در این دیدار ها ضمن بزرگداشت مقام شامخ معلم گفت: همیشه شنیده ایم که معلمی شغل انبیاست اما باید اضافه کرد معلمی کار اول خداوند است چرا که طریقت و زندگی را ساخته و در پیشبرد آن معلمانی همچون پیامبر اعظم (ص) را برانگیخته است ، معلمی کار هر انسانی نیست چرا که نیاز جامعه و نیاز کودکان و نوجوانان را درک کردن و پاسخ مناسب به آن دادن بسیار دشوار است.

وی افزود : معلمان این سرزمین همیشه نسبت به کار و خدمتی که برای ملت و کشور انجام می‌دهند کم توقع بوده اند و این امر ثابت شده است که‌ صرفاً از روی عشق و علاقه به امر آموزش پرداخته اند .

سرهنگ کرامتی در این دیدارها ضمن عرض خدا قوت با اهدای لوح سپاس و تبریک هفته معلم از زحمات معلمان مدارس این روستاها تجلیل نمود.

در این دیدار حجت الاسلام ناجی مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب و تعدادی از پرسنل سپاه تکاب نیز حضور داشتند.

روستاهای بدرلو ، ساریجالو ، چهارطاق و قلعه جوق جمعا نزدیک به ۱۰۰۰نفر جمعیت دارند که کار اصلی اهالی آن مناطق کشاورزی و دامپروری است.

به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان تکاب مدارس این روستا ها ساخته شده و هیچ مدرسه کانکسی یا چادری وجود ندارد و نعمت علم آموزی از این خطه دور نیست.

معلمان و کارشناسان آموزشی مجرب شهرستان تکاب در روستاها مشغول آموزش علم به دانش آموزان هستند تا این دانش آموزان هم احساس کمبود معلم و علم نکنند.

شهرستان تکاب با داشتن معلمان بزرگی همچون دکتر انوری همیشه در صحنه آموزش دهی در کشور زبانزد خاص و عام بوده و بزرگان علم آموزی کشور هم اذعان دارند چرا که فرهنگ غنی و تاریخی سرزمین تکاب از دیرباز برای آموزش مردم و تقویت قوای ذهنی و ساختار نوشتاری تلاش داشته و سرزمین ایران بزرگان زیادی در طول تاریخ از این منطقه به خود دیده است خواهد دید.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, تیتریک, شهرستان, عکس, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد