شما اینجا هستید

    اجتماعی » دانشگاهیان آمریکا انسانیت را بجا آوردند

به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ویژه برنامه ای  روز پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در حسینیه کانون جوانان بسیج  شهرستان تکاب به همت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شیز خبر ، به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ویژه برنامه ای  روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در حسینیه کانون جوانان بسیج  شهرستان تکاب به همت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب برگزار شد.

در این مراسم فرمانده سپاه تکاب ضمن عرض تبریک این مناسبت به مجموعه کارکنان عقیدتی و هادیان سیاسی شهرستان گفت : شهید مطهری جدای از اینکه حق معلمی را در این نظام بجا آورد به لحاظ مکتبی بودن و انقلابی بودن برای امت اسلامی در قرن معاصر یک الگو می باشد،وی بابیان فضیلت های شهید مطهری مسئله عقیدتی را حیاتی ترین عنصر در فرهنگ جامعه دانست.

صیاد کرامتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در ادامه گفت: امروزه شاهد هستیم که مردم و علی الخصوص دانشجویان آمریکا انسانیت را بجا آوردند و موضع خود را درباره مسئله فلسطین به گوش سیاست مداران خود رساندند، مسئله ای که برخی از سیاستمداران کشور های مسلمان در آن رد شدند و انسانیت را که آموزه اصلی دین مبین اسلام است فراموش کردند.

وی افزود:در مورد برخورد پلیس رژیم آمریکا با معترضان به سیاست حمایتی از رژیم صهیونیستی شاهد آن هستیم که آزادی فقط در بیان سیاستمداران آمریکا وجود دارد در حالی که در مسائل مختلف عملکرد پلیس و نیروهای نظامی ما را زیر سوال می برند درحالی که خودشان کثیف ترین اعمال را در برخورد با معترضان خودشان دارند.

در ادامه این مراسم امام جمعه شهرستان حجت الاسلام و المسلمین مصطفی کوهی با بیان عملکرد های عقیدتی سیاسی در حوزه های مختلف گفت: مسئله عقیدتی رکن اصلی در هر مجموعه ای است و انصافا قسمت عقیدتی سیاسی در سپاه پاسداران با داشتن نیروهای بزرگ ، مومن و انقلابی کار ها و اقدامات عظیمی انجام داده اند.

در پایان این مراسم از طرف فرمانده سپاه تکاب از پاسداران قسمت عقیدتی سیاسی سپاه تکاب ، هادیان سیاسی و فعالین در حوزه عقیدتی با اهداء جوایز و تقدیر نامه ای تجلیل به عمل آمد.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, تیتریک, سیاسی, شهرستان, عکس, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد