شما اینجا هستید

    اجتماعی » خیرین تکابی کمک حال بخش درمان تکاب

اهدای تجهیزات پزشکی توسط خیر تکابی به بیمارستان مهر امام علی (ع) این شهرستان.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شیر خبر ، خیر بزرگوار شهرستان تکاب عیسی اکرامی به منظور احسان مرحوم رضا قهرمانی داماد خانواده خود یک دستگاه سروفیوژ جهت استفاده در آزمایشگاه بیمارستان مهر امام علی (ع) شهرستان و یک دستگاه فتوتراپی جهت استفاده در بخش نوزادان و یک دستگاه تورنیک جهت استفاده در اتاق عمل بیمارستان مذکور اهداء نمودند.

شایان ذکر است تجهیزات اهدایی این خیر تکابی با ارزش بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال می باشد.

بیمارستان مهر امام علی (ع) با وجود تازه تاسیس بودن که آن هم با کش و قوس های فراوان پس از چند سال از کلنگ زنی افتتاح شد هنوز هم به صورت کامل توانایی پاسخگویی به مشکلات درمانی شهروندان تکابی را ندارد و از عمده مشکلات آن می توان به نبود پزشک متخصص به تعداد کافی و نبود تجهیزات درمانی کافی و مورد نیاز برای بیماران اشاره کرد.

خیرین شهرستان تکاب بارها در بخش بهداشت و درمان ورود پیدا کرده اند تا بتوانند با اقداماتشان کمک حال دولت بوده تا محرومیت بخش درمانی شهرستان تکاب حل شود اما باید در نظر گرفت که وظیفه دولت حل مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان است که مسئولین امر باید تلاش خود را بیش از پیش کنند.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, اجتماعی, اقتصادی, تیتریک, سبک زندگی, سلامتی, شهرستان, عکس, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد