شما اینجا هستید

امام جمعه تکاب: فقر و محرومیت سهم تکاب/ بخاطر بی توجهی دولت به مطالبات استعفا دادم 🔹امام جمعه تکاب با انتقاد شدید از بی توجهی مسئولان به حل مشکلات مردم منطقه گفت: به دلیل بی نتیجه بودن پیگیری مطالبات مردم از سوی مسئولان ترجیح دادم استعفا دهم. حجت الاسلام ولمسلمین عیسی برداری بیان داشت :نزدیک […]

حاج آقا برادری در گفتگوبا خبرنگار کانال خبری شیز تایید کرد

امام جمعه تکاب: فقر و محرومیت سهم تکاب/ بخاطر بی توجهی دولت به مطالبات استعفا دادم

🔹امام جمعه تکاب با انتقاد شدید از بی توجهی مسئولان به حل مشکلات مردم منطقه گفت: به دلیل بی نتیجه بودن پیگیری مطالبات مردم از سوی مسئولان ترجیح دادم استعفا دهم.

حجت الاسلام ولمسلمین عیسی برداری بیان داشت :نزدیک ۳.۵ سال است به خواسته نماینده ولی فقیه در استان و بزرگان چون بومی این شهرستان هستم مسئولیت امام جمعه تکاب را برعهده گرفته‌ام و در این مدت تمام تلاش ام را برای حل مشکلات و دغدغه‌های مردم به کار بستم.

وی با بیان اینکه تکاب از محرومیت و عقب ماندگی زیادی رنج می‌برد افزود: تربیون نماز جمعه در این شهرستان تنها تکیه مردم و بیان دغدغه‌های آنها بود اما در این مدت متأسفانه بیان مطالبات از این تربیون هیچ تأثیری در حل مشکلات این منطقه نداشته است.

حجت الاسلام برداری با بیان اینکه جاده‌های مواصلاتی نامناسب، عدم پرداخت حق دولتی معادن، بیکاری بالا، فقر و محرومیت از مهمترین مطالبات و مشکلات این منطقه است گفت: متأسفانه بیان مطالبات در تکاب آب در هاون کوبیدن است و گوش شنوایی از سوی مسئولان شهرستان و استان برای حل این مشکلات وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بعد از ۳.۵ سال تلاش احساس کردم اگر به جای بنده فرد جدیدی بیاید شاید بتواند با روش جدیدی مسئولان را نسبت به دغدغه‌ها و مطالبات مردم این شهرستان جلب کند، افزود: در این مدت تلاش کردم فاصله عدم توسعه یافتگی تکاب نسبت به سایر شهرها را کمتر کنم اما هیچ اقدام عملی از سوی مسئولان در این زمینه صورت نگرفته و نمی‌گیرد.

حجت الاسلام برداری از مردم به عنوان پایه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: این فقر و محرومیت شایسته مردم تکاب نیست امیدوارم دولت در ماه‌های باقی مانده فعالیت کمی به دغدغه‌ها و مطالبات این منطقه نیز توجه کند.

وی با بیان اینکه همواره از تربیون نماز جمعه ضمن انتقاد از عملکرد دولت دغدغه و مشکلات مردم را مطرح کردم افزود: در یک سال باقی مانده فعالیت دولت شاید با رفتن من شائبه داشتن مشکل شخصی من با مسئولان نیز از بین برود و تکاب بتواند مسیر توسعه را سریع‌تر طی کند.

امام جمعه تکاب همچنین اضافه کرد: از دیگر دلایل رسیدگی به امور شخصی، ادامه تحصیلات حوزوی است و امیدوارم امام جمعه جدید با انرژی بهتر و فکر جدیدی بتواند زمینه ساز حل مشکلات این منطقه را فراهم کند.

حجت الاسلام عیسی برادری افزود: در مدتی که به عنوان امام جمعه در خدمت اهالی تکاب بودم، همواره تلاش کردم که از این تریبون مقدس، مطالبات، درخواست‌ها و مشکلات مردم را اعلام کنم اما احساس می‌کنم به این مطالبات توجه مناسبی نمی‌شود و تلاش‌های ما نیز به سرانجام نمی‌رسد.

دسته بندی: دسته‌بندی نشده, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد