شما اینجا هستید

    اجتماعی » پیوند عاطفی میان ملت و رییس جمهور شهید

کجای دنیا می‌توان چنین پیوند عاطفی عمیقی را حتی در سوگواری میان یک ملت و دولت مردانش پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شیز خبر،  حجت الاسلام والمسلمین مصطفی کوهی خطیب نماز جمعه تکاب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تکاب گفت:روز یکشنبه که خبر سانحه برای بالگرد حامل رییس جمهور منتشر شد، مردم در نقاط مختلف کشور دور هم جمع شدند، دعای توسل خواندند و برای سلامتی او دست به دعا برداشتند و تشییع جنازه چند میلیونی برگزار کردند ، کجای دنیا می‌توان چنین پیوند عاطفی عمیقی را حتی در سوگواری میان یک ملت و دولت مردانش پیدا کرد.

امام جمعه تکاب بیان داشت : خدمت رسانی به ملت توفیق می‌خواهد که شهید حضرت آیت الله رئیسی به این توفیق دست یافت جان شیرینش را در راه این توفیق هدیه کرد.

وی گفت : شهید رئیسی مدیری در تراز انقلاب اسلامی بود و خوشا به حال《سیّد شهیدان خدمت》که مزد کارکردن در تراز انقلاب اسلامی را اینگونه گرفت.
علی رغم توطئه مکاران، خنّاسان، بدخواهان و حسودان جمهوری اسلامی که تمام تلاششان را کردند تا این سیّد محرومان و شهید جمهور را بی آبرو کنند؛ اما خدای متعال عاقبت او را جوری رقم زد که حسرت شهادتش بر دل ما همیشه خواهد ماند.

کوهی امام جمعه تکاب افزود:خدمت به خلق ، شهید رئیسی را به قله شهادت رساند.رسول خدا(ص) می فرماید: (سید القوم خادمهم؛ رئیس ملت کسی است که به آنها خدمت کند.)
شهید رئیسی صادقانه به مردم خدمت کرد و خدای سبحان با توفیق شهادت، اوج جایگاه را به  او عطا کرد.
انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, تیتریک, سیاسی, شهرستان, عکس, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد