شما اینجا هستید

    اجتماعی » برگزاری جلسه ستاد عفاف و حجاب در تکاب

حجاب و عفاف از آموزه های دینی و ملی

حجاب و عفاف از آموزه های دینی و ملی

فرماندار شهرستان تکاب گفت : حجاب و عفاف از آموزه های دینی مهم است و اقناع سازی جامعه در تحقق آن تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار شیز ، جلسه ستاد عفاف و حجاب شهرستان تکاب که به صورت ویدئو کنفرانسی با جلسه ستاد عفاف و حجاب استان به ریاست استاندار آذربایجان غربی محمد صادق معتمدیان با دستور کار ترویج زیست عفیفانه در جامعه با الگو گیری از حضرت زهرا(س) روز سه شنبه برگزار گردید حجت الاسلام و المسلمین کوهی امام جمعه ، حیدری آزاد فرماندار و اعضای ستاد عفاف و حجاب در این جلسه حضور داشتند.

اسماعیل حیدری آزاد فرماندار تکاب در این جلسه عفاف و حجاب را از مولفه‌های فرهنگ اسلامی برشمرد و افزود: اگر عفاف و حجاب در جامعه نادیده گرفته شود جامعه اسلامی آسیب پذیر خواهد شد.

وی افزود:دشمن در حال طراحی جنگ نرم و فرهنگی بوده و وظیفه مندی هریک از مسئولین در حوزه عفاف و حجاب مشخص و باید به نحوه احسن به وظیفه خود عمل کنند.

حیدری آزاد خاطر نشان کرد:ترویج حجاب و عفاف در بخشهای اداری و مردمی اجرا می شود و در بخش اداری قوانین مربوطه مشخص است و در بخش مردمی به آگاه سازی نیاز دارد.

وی گفت:ادارات در وهله نخست از مجموعه تحت مدیریت خود شروع کنند و مدل پوشش همکاران خانم در ادارات باید در تراز انقلاب اسلامی باشد هر چند در ادارات شهرستان تکاب موضوع بدحجابی مشاهده نشده است.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, تیتریک, سبک زندگی, سیاسی, شهرستان, عکس, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد