شما اینجا هستید

    اجتماعی » تولید دو میلیون ۴۰۰ هزار مسکن در کشور

دهمین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهور با مردم سه شنبه شب مورخ 18 اردیبهشت ماه ساعت22  از رسانه ملی و سکوهای مکمل پخش شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیز خبر ، دهمین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهور با مردم سه شنبه شب مورخ ۱۸ اردیبهشت ماه ساعت۲۲  از رسانه ملی و سکوهای مکمل پخش شد.

رئیسی گفت: عملیات وعده صادق احساس غرور ملی بود و مطمئن باشید غزه پیروز میدان است با اینکه حماس با انعطاف آتش بس را می پذیرد اما رژیم صهیونیستی به کودک مشی ادامه می‌دهد.

ما کشور قدرتمندی هستیم ، با عملیات وعده صادق هم سایه جنگ برداشته شد هم می توان جلوه‌های آن را در وضعیت اقتصادی دید.

اگر در زمان مناسب تصمیم درست بگیریم حتما آثار مناسب خواهد داشت.بارها اعلام کردیم ایران دست کسانی که بخواهند روابط خوبی با ما داشته باشند به گرمی می‌فشارد.

دشمن دارد ایران هراسی می‌کند اما به کشورهای منطقه ثابت شده که ایران دوست آن‌هاست و دشمنان ۴۵ سال ایران‌هراسی کردند اما امروز شعاری که مردم ایران ۴۵ سال در خیابان‌ها سر دادند، شعار مردم اروپا و آمریکا شده است.

رئیس جمهور افزود:سعی کردیم علت‌های تورم را کنترل کنیم اما این موضوع زمان‌بر است ، چند موسسه‌‌ای که اضافه‌برداشت از بانک مرکزی داشتند منحل شدند و اگر لازم باشد بقیۀ موسسه‌های ناتراز را هم منحل می‌کنیم.

رئیسی گفت: به خانواده‌ها و جوانان اطمینان می‌دهم که دولت به وعدۀ تامین مسکن عمل خواهد کرد ،کار ساخت مسکن در سراسر کشور درحال انجام است و مردم هم باید به دولت کمک کنند.

اگر در سال های گذشته به اندازه نیاز مردم مسکن تولید می شد در حال حاضر با مشکل مواجه نبودیم ، امروز ما شاهد تولید دو میلیون ۴۰۰ هزار مسکن در کشور هستیم.

صدهزار مسکن به مددجویان تحویل شده است و کار ساخت مسکن در سراسر کشور درحال انجام است و دولت به وعده تامین مسکن عمل خواهد کرد.

رشد نقدینگی در این دولت ۲۳ درصد است و این چیزی است که بسیاری باور نمی‌کردند.

رئیس‌جمهور عنوان داشت:من از قیمت کالاها مطلع هستم و روزانه قیمت‌ها را بررسی می‌کنم و رشد نقدینگی به ۲۳ درصد رسیده است.

همه معترف هستند که دولت توانسته نقدینگی را کنترل کند.

رئیس جمهور ایران گفت: همه باید به قانون حجاب پایبند باشند ، دشمن دنبال حیازدایی از جامعۀ ماست و مردم نمی‌گذارند دشمن به هدفش برسد. پایبندی زنان و دختران ما نسبت به حجاب ریشه در اعتقادات دارد.

اگر جاهایی کم‌توجهی شود باید افراد را آگاه کرد و توجه داد. افرادی اما با برنامه‌ریزی دنبال به‌هم‌ریختنِ فضای قانون‌مداریِ جامعه هستند و دستگاه‌ها باید در برخورد با آن‌ها طبق تکلیفشان عمل کنند.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, اقتصادی, ایران, تیتریک, سیاسی, فرهنگی, ویژه خبری, پیشخوان, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد