شما اینجا هستید

    اجتماعی » دیدار کارگران با رهبر انقلاب

جمعی از کارگران سراسر کشور به مناسبت هفته کار و کارگر، صبح چهارشنبه ( ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

جمعی از کارگران سراسر کشور به مناسبت هفته کار و کارگر، صبح چهارشنبه ( ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از کارگران، با بیان نقش کلیدی جامعه کارگری در جهش تولید و بهبود وضع اقتصادی کشور، به نقش وظایف مسئولان برای حل مشکلات کارگران پرداختند و گفتند: حال خوب جامعه کارگری، حال ملت را هم خوب خواهد کرد.
ایشان همچنین هدف واقعی آمریکا و غرب از تحریم و فشار بر ایران را، تسلیم و تبعیت محض ملت و نظام اسلامی خواندند و گفتند: ملت بزرگ و ریشه‌دار ایران و جمهوری اسلامی، در مقابل زورگویی و زیاده‌خواهی‌ها تسلیم نمی‌شود و با تبدیل تحریم‌ها به فرصت‌های پیشرفت و شکوفایی، به افق روشن آینده دست خواهد یافت.

رهبر انقلاب در دیدار با کارگران : رکن جهش تولید کارگر است؛با جهش تولید کشور و آحاد مردم ثروتمند می شوند و جیبب و دست کارگر پر می شود ؛امنیت شغلی اطمینان کارگر به آینده شغلی خود است و این موضوع از وظایف مسئولین است. در دوره ای مبتلا به تعطیلی کارخانه های بزرگ شدیم اما به همت مسئولین در این یکی و دوساله خیلی از کارگاه های تعطیل شده راه افتاد و این کار باید ادامه پیدا کند.

انتهای خبر/

دسته بندی: اجتماعی, اقتصادی, ایران, تیتریک, سیاسی, عکس, فرهنگی, ویژه های خبری, پیشخوان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد